EnergyDiplomacy logo

 nikooweblogo

مدیریت استراتژیک

 آینده نگری در ذات هر انسانی وجود دارد. برای مدیرعامل یک شرکت پروژه محور که برای بقای سازمان خود باید بطور مداوم پروژه جذب کند، آینده نگری در حکم اخذ تصمیمات سرنوشت ساز متجلی می شود.


ادامه مطلب

زنجیره تامین GCها

بخش عمده (در حدود 70%) ارزش مالی و حجمی پروژه مربوط به تدارکات کالا و تجهیزات پروژه می باشد که طبعاً منابع مالی زیادی را هم مصروف خود می نماید.


ادامه مطلب

مدیریت مگا پروژه ها

 حجم و اندازه پروژه از یک حد که بگذرد تبدیل به اَبَر(مگا) پروژه می شود. توان و قدرت یک پیمانکار معمولی یارای آن نیست که این غول عظیم را مهار نماید. چه کسی با چه مشخصاتی توان و قدرت فنی و مالی مدیریت این تیپ از پروژه ها را دارد؟


ادامه مطلب

پروژه های فراساحل: آینده انرژی

 دنیای کنونی، دنیای نفت و گاز است. در حال حاضر بیشتر مخازن و میادین خشکی یا کشف شده اند و بهره برداری از آنها اغاز شده و یا در حال برنامه ریزی برای آغاز بهره برداری می باشند.


ادامه مطلب

فاینانس مگا پروژه ها

پروژه هایی که توسط GC ها انجام می شود، مانند خود GC ها بزرگ هستند. این پروژه های بزرگ منابع مالی زیادی را به خود اختصاص می دهند تا به سرانجام برسند.


ادامه مطلب

مقدمه

کشورهای پیشرفته رشد اقتصادی خود را مدیون توسعه زیرساخت و صنعت می باشند که البته پیشرفتهای علمی و فنآوری در این رشد بی تاثیر نبوده است. تاریخچه توسعه صنعتی نشاندهنده آنست که تمامی این توسعه از یک راه امکان یافته است: تعریف و اجرای پروژه. چرا که با توجه به تعریف و ماهیت پروژه مشتریان در زمان مشخصی به اهداف مورد نظر خود می رسیدند یا اینکه دوباره باید سرمایه گذاری کنند تا در زمان مشخص دیگر به آن مورد دست یابند......... ادامه مطلب

همکاران، حامیان، مشتریان

AliForouzesh.jpgAnjomaneModiriatProje.jpgAryaHamrah.jpgDorsa2.jpgEmamHossein1.jpgEnergyDiplomacy.pngNeyr.jpgOiec.jpgPMI3.jpgPetroKM.jpgStandard2.jpgkarafarini2.jpglogo nikooweb.pngnipec.jpgseasontd2.jpgAliForouzesh.jpgAnjomaneModiriatProje.jpgAryaHamrah.jpgDorsa2.jpgEmamHossein1.jpgEnergyDiplomacy.pngNeyr.jpgOiec.jpgPMI3.jpgPetroKM.jpgStandard2.jpgkarafarini2.jpglogo nikooweb.pngnipec.jpgseasontd2.jpg

پایگاه دانش

1078602
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
ماه گذشته
آمار کلی
38
686
2415
5047
8937
1078602

با عضویت در خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی پیمان کاری عمومی ایران می توانید از جدیدترین مطالب این سایت مطلع شوید

captcha

خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

مجله تخصصی دیپلماسی انرژی

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Scroll to Top