EnergyDiplomacy logo

 nikooweblogo

شرکت درسا رسانه هوشمند

سیستم‌های اطلاعات مدیریت پروژه (PMIS) مشتق از سیستم اطلاعات مدیریت (MIS) است که آن نیز به نوبه خود زیر‌مجموعه‌ای از سیستم‌های اطلاعاتی (IS) می‌باشد.
پروژه‌ها به دلیل ماهیت متنوع و غیرتکراریشان، ساختاری متفاوت از کارهای روزمره جاری سازمان‌ها دارند. با توجه به همین موضوع، مدیریت پروژه‌ها همواره مشکل‌تر از امور اداری و عادی سازمان است و نیازمند توجه بیشتر به ابعاد مختلف و متغیر کار است.
مدیریت برای انجام اصلی‌ترین وظیفه خود یعنی تصمیم‌گیری در چنین ساختاری، نیازمند اطلاعاتی دقیق، سریع، بروز و کارآمد است تا بتواند تصمیمات خود را بر اساس پشتوانه‌ای معتبر اتخاذ نماید.
وظیفه سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت پروژه (PMIS)، گردآوری، پردازش و پالایش داده‌های خام پروژه و ایجاد اطلاعات پایه‌ای و تحلیل شده مورد نیاز مدیریت در تمام سطوح است. از این اطلاعات با گذشت زمان و گذشت چند پروژه، دانش‌سازمانی ایجاد می‌شود.
در کنار این وظایف، تسهیل امور و کارهای پروژه نیز از وظایف این گونه سیستم‌ها به‌شمار می‌رود.
سیستم اطلاعاتی مدیریت پروژه درسا (Dorsa PMIS) نرم افزاری است ایرانی که بر مبنای استاندارد PMBOK2004 برای استفاده در انواع پروژه‌های سازمان طراحی و ساخته شده است.

یک سیستم یکپارچه نرم‌افزاری جهت مدیریت و اجرای بهتر پروژه در سازمان‌های پروژه محور در هر اندازه و همه‌گونه پیچیدگی است.
این سیستم در 18 زیر سیستم اصلی و تعدادی زیرسیستم فرعی طراحی شده است و تا کنون در مجموعه‌ای از سازمان‌ها و پروژه‌‌‌های بزرگ کشور مورد استفاده قرار گرفته است.
سیستم اطلاعات مدیریت پروژه درسا، به طور همزمان از دو زبان فارسی و انگلیسی و تقویم شمسی و میلادی پشتیبانی می‌کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرکت درسا رسانه و محصولات این شرکت اینجا را کلیک نمایید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Scroll to Top